Kurumsal » Genel Müdür Yardımcımızın Mesajı

Bilgi Küpü Eğitim Kurumları


Genel Müdür Yardımcımızın Mesajı

      Sevgili öğrenciler;

     Bilgi Küpü Koleji şehir merkezine yakın, mutlu, huzurlu, kendine güvenen, hedefi olan, başarılarından sıkça söz ettiren bir eğitim kurumudur. 

     Yönetim kadrosu, başta okul kurucu genel müdürü Kenan DEMİR olmak üzere yakın ilgisi, tüm çalışanlarının güler yüzlü olmaları, disiplin, takip hızı, bilgilendirme ve kontrol mekanizmasının üst düzeyde olmasını en büyük özelliklerinden sayabiliriz. 

     Her sabah okul kapısından girdiğinizde karşılaştığınız tablo güler yüzlü öğretmenler, kendini öğrencilere adamış yönetim kadrosu ve her türlü yardıma koşan çalışanlar. Bu nedenle sizlerin okuldaki mutluluğu, öğretmenlerinizi çok sevmenizin başarınız üzerinde etkisinin tartışılmaz olduğunu düşünüyorum.

      Başarıyı kendi çalışmasıyla değil, ekip çalışmasıyla sağlanacağının farkında olma Bilgi Küpü Koleji takımının hedeflerine ulaşmasında hep motivasyon kaynağı olmuştur.

     Bilgi Küpü Koleji olmak okula koşa koşa gelmek eve mutlu dönüyor olmaktır.

Sevgili öğrencilerimiz, sizleri en iyi şekilde yetiştirerek buradan mezun etmek bizlerin en büyük görevidir. Sevinç ve başarı geleceğiniz olsun, esen kalın...

                                                      

                              Nejdet ÖZMEN                                                                                                                                                        Genel Müdür Yardımcısı